poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Jak zamówić idealny Tort Weselny?

Tort weselny zamówiony? 
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście koniecznie musicie zapoznać się z tym wpisem! 


Oto kilka porad, jak wybrać idealny tort na swoje wesele:
  1. Pamiętaj, tort weselny nie może być dziełem przypadku. Powinien on współgrać z kolorystyką i motywem przewodnim Twojego wesela. Dopilnuj, aby każdy szczegół wesela był spójny i jedyny w swoim rodzaju.
  2. Znajdź cukiernię, która proponuje degustację tortów, aby poznać smaki i upewnić się, że tort poza pięknym wygładem posiada cudowny smak! Niestety w Polsce jeszcze nie wszystkie cukiernie maja taką możliwość. 
  3. Sprawdź doświadczenie – dobry cukiernik powinien pochwalić się bogatym portfolio, w którym znajdziecie zdjęcia jego prac i ocenicie, czy to co robi odpowiada Waszym wymaganiom. 
  4. Ustal, czy w koszt wykonania tortu wliczona jest usługa transportu w dniu ślubu. Pamiętaj, że przed ślubem jest mnóstwo spraw do załatwienia, więc lepiej umówić się z cukiernią, aby sama dowiozła tort na miejsce uroczystości. 
  5. Spróbuj porad cukiernika w kwestii wyboru smaku – będzie on najlepiej wiedział, jakie smaki pasują w danym miesiącu i znajdzie idealne smaki sezonowe.  
Po przeanalizowaniu powyższych porad zostaje Wam już tylko wybór kolorystyki, dodatków na tort i jego kształtu.
Dobrym pomysłem na wesela rustykalne będzie ułożenie tortu na drewnianym pniu, czy udekorowanie go koronką, bądź materiałem typu Juta.

Poniżej znajdziecie słodkie inspiracje – mamy nadzieję, że wybór idealnego tortu weselnego będzie dla Was przyjemnością!


Owoce, czy kwiaty jako zdobienie tortu? Która propozycja bardziej Wam się podoba?


 A może zamiast klasycznego tortu weselnego - wieża z muffinek?


Dekoracje z Juty oraz kwiatów sprawia, że tort będzie jedyny w swoim rodzaju!


Tort nie musi zostać ustawiony na klasycznej podstawce - może ją zastąpić drewniana skrzynka, czy drewniany stelaż. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz