sobota, 18 kwietnia 2015

Wesele Sary i Dawida.

W zeszłym roku, zostałyśmy poproszone o przygotowanie dekoracji na wesele plenerowe Sary i Dawida. Od początku wiedziałyśmy, że to będzie udana współpraca.
Przyjemnością było dla Nas uczestniczyć w przygotowaniach oprawy dekoracyjnej całej uroczystości.
Sara i Dawid to prawdziwi artyści,  wiedzieli dokładnie czego chcą.
Dbając o każdy, najmniejszy element – szczegóły dekoracji udało nam się ustalić na kilka miesięcy przed uroczystością.
Wesele odbyło się w namiocie transparentnym, w pięknych okolicach Kwidzynia.
Jak na zamówienie, pogoda dopisywała przez cały ślubny weekend.
Dekoracje zostały utrzymane w stylistyce rustykalnej, z wykorzystaniem podstawowych kolorów, jak zieleń, brąz i biel.
Połączenie kolorystyczne bardzo podstawowe, ale jakże efektowne.
Poza podstawowymi kolorami, wszelkie dekoracje wzbogaciłyśmy sznurkiem lnianym, bieżnikami z juty oraz drewnianymi elementami. 

Oto efekty naszej pracy:

Główny stół, przy którym zasiadała para Młoda wraz ze świadkami i rodzicami, wzbogacały wiszące ozdoby z drewnianych serc, napis „LOVE”, oraz dwie większe metalowe, podłużne skrzynki, które owinięte dodatkowo zostały materiałem Juta.
Wszystkie te dekoracje idealnie wkomponowały się w zielone otoczenie namiotu. 


Ważne były dla nas najmniejsze detale jak np. kieliszki Pary Młodej, które przewiązałyśmy lnianym sznurkiem, z dodatkiem malutkiego, drewnianego serduszka, czy dekoracja serwetek, do której zostały dołączone winietki, które są projektem Sary i Dawida. 
Materiał z juty oraz koronkę, wykorzystano również tworząc poduszkę na obrączki dla Pary Młodej.  Pasowała idealnie do zwiewnej sukni Panny Młodej. 


Kompozycje florystyczne z eustomy, frezji, róży i pięknych Gożdzików ułożone zostały w metalowych doniczkach, które udekorowałyśmy sznurkiem lnianym, drewnianymi serduszkami. W celu podkreślenia rustykalnego charakteru dekoracji, wszelkie kompozycje ustawiłyśmy na drewnianych pieńkach.
Obok głównych bukietów, na każdy ze stołów gości ustawiłyśmy kilka mniejszych wazonów z kwiatami, oraz świeczki w małych beczułkach, które pięknie oświetlały stoły po zmroku. 
Całość dekoracji wzbogaciły lampki, które zawieszone zostały przy górnych krawędziach namiotu. Oświetlały cudownie otoczenie po zmroku i dodały magicznego charakteru całej uroczystości. 
Nie zapomniałysmy również o dekoracjach plenerowych. Wejście do namiotu wyznaczone zostało, dzieki ustawieniu po obu stronach wysokich drewnianych pieńków. Ustawiłyśmy na nich doniczki z polnymi kwiatami, oraz udekorowane sznurkiem lnianym i wstażką słoiki, w których były świeczki. 
Dodatkowo, na płocie, który znajdował się obok namiotu transparentnego, zawisiłysmy butelki z kwiatami, dzieki czemu całe otoczenie plenerowego wesela było spójne zarówno kolorystycznie jak i stylistycznie. 


Oglądając zdjęcia ze ślubu Sary i Dawida nie da się, nie zwrócić uwagi na ich wielką miłość! Cieszymy się, że mogłyśmy być częścią, tak ważnego dnia w ich życiu!


1 komentarz: